התינוקות של ר' ישעי'לע קערעסטירער זי"ע

הנכדים שממשיכים את המסורת

כשתשאלו את משפחת רוטנברג שיחיו על זקינם הגדול הרה"ק רבי ישעי' בן רבי משה מקערעסטיר זי"ע, תשמעו מהם בכל פעם מחדש על ההתרגשות המיוחדת שלהם על הזכות שנתגלגלה לידיהם, מידיו של זקינם הגדול, להמשיך במורשתו הקדושה להשביע נפש שוקקה ונפש רעבה, אלו הם תינוקות רעבים למשפחות נזקקות.

הבכי החרישי באישון לילה

פעמים מדובר בבכי חרישי בלילה, פעמים מדובר בשוועת רעב מפלחת לבבות ופעמים ביבבות קטועות. אבל תמיד מדובר בתינוקות רעבים למשפחות נזקקות, אשר המטרנה החסרה, אינה מניחה להם לישון, לא להם ולא להוריהם.

לשובע ולא לרזון כדרכו של ר' ישעי'לע

במסגרת הנצחת מורשתו הכבירה של הצדיק מקערעסטיר, הם פועלים במסירות להביא את המטרנה המשביעה ביד רחבה לאותם תינוקות, להרגיעם ולשמחם, למען ההתפתחות התקינה שלהם ולמען שלוות נפשם של הוריהם היקרים.

זקינם הגדול הוא אשר עומד לפניהם בכל דרכיהם ואך ורק מכוח צוואתו הקדושה הם ממשיכים כהיום הזה בכל כוחם.

כך זוכים להשפעות הצדיק גם בימינו

המורשת – הם מסבירים – היא כוח ההמשכה בעם ישראל מאז ומעולם, כאשר היא מחברת את בני הדור הנוכחי לדורות קודמים, באמצעות מסורות מקודשות ומנהגים שיסודם בהררי קודש.

במעשים קטנים, ביכולתנו להמשיך אלינו את רוחם הנשגבה של צדיקי הדורות ולהשרות עלינו מקדושתם בכל מעשי ידינו.

פעילות החסד ונדיבות הלב, מחברות אותנו בדור עני זה, למורשת הכבירה של הצדיק מקערעסטיר, והיא מסורה בידינו, כאן ועכשיו, לבוא וליטול חלק ובבת אחת להתחבר בעבותות של קדושה למעיין הישועות הגדול מקערעסטיר, המעיין אשר מבית ה' יוצא ואינו מפסיק לעולם.

הנה כי כן, הכוח הזה של המורשת נותן בידינו השראה ודרך, לצד הזדמנות לשאוב ממעיין ישועות בלתי פוסק, אשר ממקורו הקדוש של הצדיק מקערעסטיר יהלכון.

היו גם אתם שותפים למורשתו ולדרכו של הצדיק מקערעסטיר זי"ע, וגם אתם תזכו לשאוב ממעיין הישועות.

Crying baby twin boys. Crying at home at the same time.

בואו לקחת חלק בהשבעת תינוקות רעבים!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

גלילה לראש העמוד

צרו קשר לקבלת קמיע הישועות של רבי ישעי'לע זי"ע.

נציגינו יצרו אתכם קשר בהקדם!

דילוג לתוכן